Informace o programu

Zajímáš se o praktické využití toho, co se ve škole naučíš? S tímto programem máš perfektně našlápnuto k úspěchu. Získáš spoustu znalostí z oblasti účetnictví, daní, ekonomie, statistiky a v neposlední řadě třeba podnikových financí. Aby toho nebylo málo, čeká Tě za studium dohromady 560 hodin praxe, a to po dostudování jen tak někdo nemá! Budeš se skvěle hodit například na vytváření finančních plánů nebo marketingových strategií a třeba pozici manažera zvládneš s přehledem.
Podat e-přihlášku
Titul:
Bakalářský (Bc.)
Fakulta:
Provozně ekonomická fakulta
Délka studia:
3 roky
Forma studia:
Prezenční
Začátek studia:
12. září 2022
Místo studia:
Brno
Kritéria pro přijetí:
Test předpokladů ke studiu
Počty přijímaných studentů:
200 (prezenční)

Uplatníš se jako

  • vedoucí pracovník pohostinství a hotelového provozu
  • brand manager
  • manažer menší obchodní sítě
  • retail manager
  • ekonom/manažer nižší či střední linie
  • pracovník cestovní kanceláře
  • odborný pracovník obchodních/marketingových oddělení firem
  • manažer mezinárodních hotelových/gastronomických řetězců

Specializace

Dodatečné informace

Máš dotazy?

Ambasador programu

Profesní program je skvělá volba, protože Tě naučí spoustu potřebného a můžeš se hned po studiu vrhnout bez problémů do praxe. Já jsem si ale studium na PEFce oblíbila a bakalářským profesním programem tedy moje studium určitě neskončí.
Zpět k nabídce programů

Další programy této fakulty

Ekonomika a management

Jsou čísla, analyzování, kladný vztah k lidem a zodpovědnost Tvé druhé já? Pak je program Ekonomika a management tou správnou volbou. Uplatnění v praxi najdeš snadno, a to právě díky získaným znalostem a dovednostem. Můžeš se těšit na marketing, účetnictví nebo třeba právo. Základy získáš také z oblasti informačních technologií a anglicky se bez problému domluvíš i na obchodním jednání. S těmito dovednostmi nebudeš mít problém brzy po dostudování najít uplatnění na trhu práce.
Provozně ekonomická fakulta
Bakalářský (Bc.)
3 roky
Prezenční
Kombinovaná
Čeština

Finanční služby

Finanční nebo pojišťovací poradce, který má certifikace a titul, to je přesně absolvent programu Finanční služby. Vychováme z Tebe skutečného odborníka, který se bude orientovat na finančních trzích, dokáže poradit ohledně investic a bude mít přehled i v daňové problematice. Spíš než na teoretický základ se program zaměřuje na posílení praktických dovedností, abys hned po skončení studia sebevědomě naskočil/a do praxe. Uplatnění a nalezení vhodné pracovní pozice rozhodně nebude problém, protože už při studiu absolvuješ 400 hodin praxe.
Provozně ekonomická fakulta
Bakalářský (Bc.)
3 roky
Prezenční
Čeština

Economics and Management

Numbers, analytics, possitive attitude towards people and responsibility? If you are interested, then this programme is probably the right one for you. You will be able to find a job quickly after graduation especially because of skills you learned during studies. We will be improving and teaching you skills such as accounting, marketing or law. You also won't get lost in the IT world and much more.
Provozně ekonomická fakulta
Bakalářský (Bc.)
3 roky
Prezenční
Angličtina

Finance

Baví Tě svět čísel a pečlivost patří mezi Tvé přednosti? V bakalářském programu Finance získáš přehled v oblasti financování podniků, správy a evidence daní nebo metodiky účetnictví. Zjistíš, jak fungují finanční trhy a jejich instituce a jak jednat s bankami. Díky tomu najdeš snadno uplatnění v jakékoliv finanční instituci nebo firmě. Zároveň se naučíš samostatně řídit finanční operace a procesy nebo evidovat všechny potřebné dokumenty. Velkou výhodou programu je i možnost získat v jeho závěru oceňované certifikace ze světa financí.
Provozně ekonomická fakulta
Bakalářský (Bc.)
3 roky
Prezenční
Čeština

Otevřená informatika

Chceš se věnovat vývoji mobilních nebo webových aplikací? Založit firmu a mít pod sebou tým odborníků? V programu Otevřená informatika získáš pevné základy pro svou budoucí kariéru. Budeš mít přehled v programování, skriptování, architektuře počítačů i v práci s databázemi, naučíš se analyzovat požadavky na softwarové i hardwarové součásti produktů v oblasti ICT, navrhnout je i ověřit jejich funkčnost. Součástí studia jsou i stáže ve firmách, takže si můžeš najít svého budoucího zaměstnavatele už při práci na bakalářce.
Provozně ekonomická fakulta
Bakalářský (Bc.)
3 roky
Prezenční
Čeština

Administrace IS/ICT

Není ajťák jako ajťák. Pokud se chceš věnovat architektuře a správě sítí, potřebuješ si udělat certifikáty (Cisco Systems, Juniper Networks a MikroTik), orientovat se ve Windows, Linuxu, databázových systémech (Oracle) a získat praxi. Přesně to Tě čeká během bakalářského studia. Navíc se se díky Check Point Secure Academy seznámíš s nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi společnosti Check Point Software. Zajištění kybernetické bezpečnosti ve firemních sítích pro Tebe pak bude hračka.
Provozně ekonomická fakulta
Bakalářský (Bc.)
3 roky
Prezenční
Kombinovaná
Čeština
Zpět k nabídce programů