Informace o programu

Program Ekonomika a management s pěti studijními specializacemi nabízí opravdu široký výběr od marketingu až po finanční analýzu. Pokud si ještě nejsi jistý, projdi si jednotlivé specializace a bezpochyby najdeš svůj šálek kávy. Každá ze specializací Ti nabídne cenné zkušenosti a dovednosti, zároveň prohloubíš a rozšíříš dosavadní znalosti z bakalářského studia. O Tvé budoucí uplatnění se bát nemusíš, trh ekonomiky a managementu nabízí spoustu příležitostí, a pokud se rozhodneš začít podnikat, určitě vše s nabytými zkušenostmi hravě zvládneš.
Podat e-přihlášku
Titul:
Magisterský (Ing.)
Fakulta:
Provozně ekonomická fakulta
Délka studia:
2 roky
Forma studia:
Prezenční, Kombinovaná
Začátek studia:
12. září 2022
Místo studia:
Brno
Kritéria pro přijetí:
Přijímací zkouška z odborného předmětu Ekonomika a management
Počty přijímaných studentů:
205 (prezenční) , 70 (kombinované)
Navazující studijní programy:

Uplatníš se jako

  • statistik expert
  • datový/finanční analytik
  • manažer řízení rizik/zahraničního obchodu
  • prognostik
  • programátor analytik
  • projektový manažer
  • finanční auditor
  • manažer controllingu
  • finanční/provozní/obchodní/marketingový ředitel

Specializace

Dodatečné informace

Máš dotazy?

Zpět k nabídce programů

Další programy této fakulty

Economics and Management

Graduates will be able to use critical thinking to evaluate information and, on its basis, to make appropriate decisions in the field of economic processes and management in private and public sector. Emphasis is placed on gaining language skills, the knowledge of macroeconomic development in international context and practical experience from internships in the Czech Republic or abroad. Graduates are able to face the current dynamic challenges and changes in globalized socio-economic organization’s environment.
Provozně ekonomická fakulta
Magisterský (Ing.)
2 roky
Prezenční
Angličtina

Finance a investiční management

Baví Tě finance a zajímáš se o investování? Tak pak je tento program určen právě Tobě. Můžeš nahlédnout pod pokličku bankovních institucí, kde se najdeš třeba na pozici manažera. Zvládneš také sám analyzovat nebo zastávat pozici odborného konzultanta. Budeš schopný řídit plánovací a controllingovou oblast finančních institucí. Těšit se můžeš na znalosti nabyté například v oblasti manažerského účetnictví, veřejných financí, statistky nebo třeba v oblasti bankovnictví.
Provozně ekonomická fakulta
Magisterský (Ing.)
2 roky
Prezenční
Čeština

Open Informatics

During your Master's degree studies, you will deal with the development of complex technological systems, not only theoretically, but above all practically. You will choose a specialization. You will also have the opportunity to develop soft skills which are necessary for the strategic and operational management of companies or the management of a team of specialists.
Provozně ekonomická fakulta
Magisterský (Ing.)
2 roky
Prezenční
Angličtina

Účetnictví a daně

Studium studijního programu Účetnictví a daně Ti umožní získat špičkové znalosti v oboru účetnictví a daní. Jsi-li absolventem našeho bakalářského studijního programu Finance a zároveň vystuduješ navazující program Účetnictví a daně, automaticky získáváš možnost uznání zkoušek v rámci systému certifikace ACCA a britského ekvivalentu ICAEW. Tato unikátní kombinace vysokoškolského vzdělání a profesní certifikace Ti umožní uplatnění v široké škále firem a finančních institucí a umožní Ti být o krok napřed.
Provozně ekonomická fakulta
Magisterský (Ing.)
2 roky
Prezenční
Čeština

Otevřená informatika

Během magisterského studia pronikneš do problematiky vývoje komplexních technologických systémů, nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Vybereš si specializaci, které se budeš hlouběji věnovat. Kromě toho získáš možnost rozvíjet i soft skills nutné pro strategické a operativní řízení firem nebo vedení týmu specialistů. Po ukončení studia se díky tomu budeš moci hlásit nejen na pozice vývojářské a analytické, ale i do řídících funkcí.
Provozně ekonomická fakulta
Magisterský (Ing.)
2 roky
Prezenční
Čeština
Zpět k nabídce programů