S úsměvem a bez stresu (Základy psychohygieny)

Budova E (ICV), učebna E16
Institut celoživotního vzdělávání

Stres a přetížení je v současné době bohužel tak běžným jevem, nad kterým se již nikdo ani nepozastavuje. Jak si zachovat zdravou mysl, udělat inventuru v osobním i studijním/pracovním životě a získat znovu pozitivní přístup.

Prakticky zaměřený workshop seznámí účastníky s možnostmi prevence a práce se stresem a získáním pozitivního přístupu. Každý absolvent po skončení kurzu dokáže identifikovat své spouštěče stresu a pracovat s nimi.

Součástí kurzu je i seznámení s prvky konceptu mindfulness a jógy smíchu jako prostředků k minimalizaci stresu a podpory dobré nálady.

Počet účastníků na kurzu je omezen. 

Vyhrazujeme si právo odvolat kurz při nízkém počtu účastníků.

Lektor

Ing. Přemysl Doležal se začal věnovat vzdělávání a rozvoji dospělých již v průběhu studia na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Své zkušenosti z obchodní činnosti, komunikace a rozvoje osobnosti si rozšiřoval o nové znalosti a dovednosti i po ukončení studia (2008) v rámci spolupráce s komerčními firmami i neziskovými organizacemi. Mimo jiné získal osvědčení v oblasti mentoringu, koučování pedagogických pracovníků, zážitkové pedagogiky, lektorství dalšího vzdělávání, manažerských a komunikačních dovedností a další.
Školící činnost jej velmi naplňuje, rád předává své praktické zkušenosti. Jeho přednáškami, kurzy a workshopy prošly stovky zaměstnanců firem i nezaměstnaných, pedagogů, studentů SŠ/VŠ, kterým předal to nejlepší ze sebe.

Přihláška

Registrace ukončena.

Kalendář akcí

Nenalezené žádné výsledky